Obojętność.

Wszystko mi jedno… Jestem obojętna na to, co się wokół mnie dzieje. Nie wiem skąd we mnie tyle tej obojętności? Wymuszam w sobie uczucia, a jeszcze trudniej mi jest je okazać – do kogoś. Jest to bardzo dziwne, ale z drugiej strony na pewno o wiele lepsze, niż zbyt głęboka miłość. Czuję strach, jednak osoby na których mi zależy, stały się dla mnie obojętne. Bohater, Opiekun… Piszę o tym, co w danym momencie czuję. Zdarza się i tak, że gdzieś tam jest mi szkoda gorącej, szalonej miłości.

Dzisiaj nauczyłam się żyć dla siebie i dbać o swoje dobro, niezależnie od innych. Nie można dać się całkowicie ponieść euforii. Spokój jest najlepszym przyjacielem człowieka.

Taak… Opanowałam swój świat :)

metin_demiralay_3

Ten wpis został opublikowany w kategorii Smile i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Obojętność.

 1. Kruczoczarna pisze:

  Spokój i obojętność = samotność, ale przynajmniej nic nikogo nie boli, nikt nie rani. Zbyt dużo uczuć kiedyś wydawało mi się czymś złym, ale potem doszłam do wniosku, że ludzie są takim ciekawym tworem, który jak lustro odbija zachowania i stosunki. Otwartość bardziej popłaca.

  Pozdrawiam, Kruczoczarna z bloga:
  http://teatrciszy.blog.pl/

 2. ~szamanka pisze:

  Obojetność ,jeśli jest chwilowa nie jest czymś złym.Pozwala się wsłuchać co tam nam w duszy gra ;)
  Ojjjj tak – spokój jest najlepszym przyjacielem człowieka :)
  Trzymam kciuki ;*

 3. Obojętność czasami jest dobra. U mnie była przełomowym momentem, bo pozwoliła zwrócić się ku sobie, ku swoim myślom, ku mojemu życiu… Ale wiem, że nie zawsze tak działa. Wszystkiego dobrego, mam nadzieję, że się znów odezwiesz… z pozytywną wiadomością :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>