Dzisiaj chcę Cię pożegnać…

Powiedz mi czego tak naprawdę chciałeś ode mnie? Zaczynam się gubić. Męczy mnie ta cała sytuacja, męczy mnie mój stan. Stoję w miejscu i czuję, jak wszystko się ze mnie unosi. Wszystkie uczucia, miłość, radość, nienawiść, cierpienie… Niech to co we mnie żyje, umrze. Mam dość, naprawdę mam dość. Przecież i tak jestem przegraną. Z pewnością się cieszysz, że w końcu to do mnie dotarło. Wolę stać się zimną, bezuczuciową niż cierpiącą i doznawać kolejnych ran. Nie spodziewałam się, że mogę pozwolić sobie na takie wyniszczenie. Nie chowam urazy. Po prostu moja definicja miłości jest zupełnie inna od Twojej. Ty i tak nigdy byś tego nie zrozumiał. Kocham Cię, ale muszę odejść, muszę w końcu odejść, choć serce łamie mi się na pół… Dzisiaj chcę Cię pożegnać… Czasem po prostu trzeba odejść 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Miłość, nienawiść i bohater i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Dzisiaj chcę Cię pożegnać…

 1. ~Anonimowy pisze:

  Wiesz, że musisz jak najszybciej się ogarnąć, prawda? Nie żałować o tym co było, nie zapominać o nim. Tylko ruszyć ze swoim życiem.
  Wiem co mówię…! ;)

  Każdy zapewne musi sam dojść do swojego sposobu. U mnie pomogło podniesienie głowy z poduszki, otarcie łez, wstanie i powiedzenie „DOŚĆ! Szkoda życia na smutki! Nie będę cierpieć!”. Może beznadziejnie to brzmi, ale faktycznie mi pomogło.

  Czego Tobie też życzę.

  pozdrawiam ;)

  • Mara pisze:

   To bardzo miłe z Twojej strony :) Walczę z tym codziennie i próbuję podnieść się. W sercu czuję, że cholernie mi szkoda, ale jednak chyba jestem zbyt słaba, by walczyć o miłość nawet jeśli się tak mocno kogoś kocha.
   Wiem, że pewnego dnia wstanę ,,na nogi”, jak Ty :)
   Pozdrawiam,
   Mara

 2. ~szamanka pisze:

  To było piękne kłamstwo…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>